17.2.2024 Výsledky  dopolední části oddílových ...

více...

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

Další ČNR Michala Rady a vítězství jeho sestry Niny na halových vícebojích v Praze.

V Praze se v sobotu a v neděli konaly dva halové atletické závody, kde svou vynikající formu předvedli dva naši atleti.

V pražské Stromovce se konal Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek. V tomto přeboru doslova kraloval dorostenec Michal Rada, když ve svém prvním trojskokanském závodě skočil 15.05 m a vytvořil tak národní rekord své kategorie. Michal už tak má na svém kontě šest mládežnických titulů napříč disciplínami a kategoriemi.

V tomto závodě se neztratily ani naše další závodnice. V běhu na 400m žen obsadily: 3. místo Adéla Holubová časem  55.57s (PB), 5. místo Ema Albrechtová časem 58,51s (PB) a 6. místo Lucie Bahenská časem 59,62s ( PB).

V běhu na 800m pak zvítězila Tereza Říhová časem 2:23,05 min (PB).

Na Strahově se pak uskutečnil Přebor Prahy v halových vícebojích.

V kategorii dorostenek kralovala setra Michala Nina Radová výkonem 3924 bodů, což je nový Krajský rekord a 7. místo v národních tabulkách, celý víceboj byl poznamenán osobními rekordy. Další naše závodnice Kamila Knotková obsadila 11. místo výkonem 2720 bodů.

Výborně měla rozběhnut svůj víceboj v kategorii žákyň Sofie Janowiaková, když absolvovala celý víceboj v osobních rekordech, zradil jí až závěrečný závod na 800m, kdy pomohla své kamarádce Lucii Botkové k národnímu rekordu, nakonec nedoběhla a obsadila výkonem 2540 bodů 17. místo, pokud by zaběhla svůj standart, mohla myslet na velmi pěkné umístění. Ke cti jí však slouží, že pomohla své kamarádce.

Hlavně Michalovi, ale samozřejmě i Nině a Terce patří obroská gratulace k vítězství a ostatním závodnicím blahopřání k vytvoření nových osobních rekordů.

Výsledky najdete : Víceboje