Archiv pro štítek: Informace

Mistrovství ČR na 10 000 m bude 29. 4. 2017 v Č. B.

Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo na svém zasedání pořadatele republikových šampionátů pro rok 2017. Zajímavé pro náš oddíl je zejména to, že Mistrovství České republiky v běhu na 10 000 metrů 29. dubna 2017 bude pořádat Atletický oddíl TJ Sokol České

Označeno v Krátce Označeno s: , , , , , ,

Školení TAP 28. listopadu

Jihočeský krajský atletický svaz spolu s SK Čtyři Dvory a TJ Nová Včelnice pořádají Školení trenérů atletických přípravek. Termín konání je 28. listopadu v Nové Včelnici. Více informací zde.

Označeno v Krátce Označeno s: ,

Jihočeské školení TAP a TŽ 2015

Školení trenérů atletických přípravek a trenérů žactva pořádá Jihočeský KAS  ve dnech 10. a 11. dubna v Nové Včelnici. Uzávěrka přihlášek je 4. dubna. Více informací zde.

Označeno v Krátce Označeno s:

Atleti Jihočeského kraje za rok 2014

Úctyhodných 7 z celkových 11 kategorií ankety Atlet Jihočeského kraje roku plus bonusovou kategorii přípravek vyhráli atleti našeho oddílu. A aby toho nebylo málo, v celkovém pořadí bez rozdílu kategorií vyhrál Petr Pícha a jeho kolegové obsadili další čtyři příčky.

Označeno v Články Označeno s: , , , , , , ,