Oddílové oblečení a vybavení

Oblečení s oddílovým potiskem

Atletický oddíl dotuje všem členům dresy (či pro mladší kategorie trička) a úspěšným závodníkům přispívá na týmové oblečení a další sportovní vybavení. Příspěvky se přidělují na konci září dle výkonosti během uplynulé sezony (bodné za ligu, účast v reprezentaci, umístění na MČR, u mladšího žactva medaile na KP).

Aktuální katalog zboží dodavatele Newline najdete vždy na www.newline.com (členové oddílu mají z uvedených cen slevu 20%).

Objednat lze cokoliv, avšak v oddílových barvách: bílomodrá, eventuelně černá (kalhoty, vzorky, které se nevyrábějí v modré či bílé, apod.). Dodací lhůta bývá tři až pět týdnů. Potisk hradí oddíl.

Objednávky posílejte na petr.bahensky@seznam.cz

Oddílové oblečení pro přípravky dodává jiný výrobce, jeho nabídku doplníme brzy.

Speciální nabídka od partnera ČAS

Top4Sport – Servisní partner NIKE pro Český atletický svaz (www.t4s.cz) nabízí speciální ceny pro registrované atlety našeho oddílu. V případě zájmu se obraťte na svého trenéra.