Galerie
Galerie -> Galerie 2010
Trhové Sviny, 31. prosince, Silvestrovský běh
Praha, Strahov, 18. prosince, Vánoční hala žactva
Černý Dub u ČB, 28. listopadu, Běh kolem Baby
Trénink přípravek a předpřípravek – 22. 11. – Sokolovna Sokolský ostrov
Běh Pintovkou & KP kros – 13. 11. – Tábor
Běh kolem Sokolského ostrova – 6. 11. – Sokol ČB
Krajský přebor ml. žactva a přípravek ve víceboji – 3. 10. – Sokol Č. B. by Stanislav Gryc
Finále MČR družstev dorostu – 2. 10. – Sokol ČB by Ondřej Brynych
Finále MČR družstev dorostu – 2. 10. – Sokol ČB by Petr Bahenský
Semifinále Mistrovství ČR družstev dorostu – 25. 9. – Liberec by Ondřej Brynych
Semifinále Mistrovství ČR družstev dorostu – 25. 9. – Liberec by Eva Hladová
Krajské přebory mladšího žactva a přípravek – 19. 9. – Tábor by Ondřej Brynych
Krajské přebory mladšího žactva a přípravek – 19. 9. – Tábor by Stanislav Gryc
Krajské přebory družstev mládeže a žactva 2. kolo – 18. 9. – Písek
MČR žactva dráha – 11. 9. – Praha-Slavia
Baráž o extraligu žen – 4. 9. – Olomouc
Mistrovství do 22 let – 28. 8. – Břeclav
3. kolo I. ligy mužů a žen – 3. 7. – Mladá Boleslav
Mistrovství České republiky na dráze mládeže – 25.-27. 6. – Tábor
Krajské přebory družstev mladšího žactva 2. kolo – 13. 6. – SK Čtyři Dvory
Krajské přebory jednotlivců na dráze open – 12. 6. – Sokol Č. B. by Petr Bahenský
Krajské přebory jednotlivců na dráze open – 12. 6. – Sokol Č. B.
2. kolo I. ligy mužů a žen – 5. 6. – Sokol České Budějovice by Ondřej Brynych
2. kolo I. ligy mužů a žen – 5. 6. – Sokol České Budějovice by Petr Bahenský
Krajský přebor jednotlivců dorostu a mladšího žactva – 29. 5. – Nová Včelnice (Stanislav Gryc)
Krajský přebor jednotlivců dorostu a mladšího žactva – 29. 5. – Nová Včelnice (Ondřej Brynych)
1. kolo I. ligy mužů a žen – 22. 5. – Kladno
Krajský přebor jednotlivců dorostu a přípravek – 15. 5. – Písek
Pohár rozhlasu mladšího žactva – 12. 5. – Sokol ČB
Pohár sportovních gymnázií – 11. 5. – Sokol České Budějovice
Prague international marathon, MČR maratón – 9. 5. – Praha
KPD mladšího žactva – 1. kolo – 9. 5. – Nová Včelnice
Soustředění mladšího žactva a přípravek jaro – 29. 4. – Zátoň pod Boubínem
Jenínský běh, 1. ročník – 24. 4. – Jenín
2. závod Dětské atletické ligy (Jarní běh přírodou) – 14. 4. – Stromovka ČB
Přebor České obce sokolské v přespolním běhu – 10. 4. – Kolín
Mistrovství České republiky v přespolním běhu – 20. 3. – Temelín by Ondřej Brynych
Mistrovství České republiky v přespolním běhu – 20. 3. – Temelín by Petr Bahenský
1. závod Dětské atletické ligy (Víceboj) – 13. 3. – Sportovní hala
Mistrovství ČR v hale žactva – 6.-7. 3. – Jablonec nad Nisou
Mistrovství ČR v hale dospělých – 27.-28. 2. – Praha-Stromovka
Mistrovství ČR v hale chůze – 14. 2. – Praha-Stromovka
Veřejné závody v hale – 9. 2. – Praha-Stromovka
Pohár mistrů evropských zemí v krosu – 7. 2. – Bilbao (Španělsko)
Krajské přebory ml. a st. žactva – 6. 2. – Praha-Strahov
Krajské přebory v hale dospělých a dorostu open – 24. 1. – Praha-Stromovka by Petr Bahenský
Krajské přebory v hale dospělých a dorostu open – 24. 1. – Praha-Stromovka by Ondřej Brynych
Veřejné závody v hale – 19. 1. – Praha-Stromovka
Vyhlášení nejlepších atletů kraje – 15. 1. – Hotel Malý Pivovar Č. B.