2. kolo KPD staršího žactva, 15.6.2019 České Budějovice

15.6.2019 SK Čtyři Dvory České Budějovice Podrobnosti naleznete ...

Více...

3. kolo KPD staršího žactva a přípravek, 8.9.2019 České Budějovice Sokol

8.9.2019 České Budějovice, Sokol ČB Podrobnosti naleznete ...

Více...

3. kolo KPD staršího žactva, 8.9.2019 České Budějovice, Sokol

8.9.2019 České Budějovice, Sokol ČB Podrobnosti naleznete ...

Více...

Výborné výkony našich nejmladších atletů při druhém kole KPD přípravek

V pátek 7.5. proběhlo II. kolo KPD přípravek skupiny A. I v tomto kole se našemu smíšenému družstvu dívek a chlapců podařilo s velkým náskokem zvítězit. Bodujícími závodníky byli z dívek Majda Straková, Laura Voldřichová, Elinor Weisová, Anastasia Bogdanova, Anička Fialová, Zuzka Adámková, Kačka Burdová, Anička Irrová, Verča Kopačková, Natálka Jaklová a Kája Voldřichová. U kluků se na našem vítězství podíleli Tobias Dvořák, Jiří Trnka, Adam Fišer, Matěj Kovačík, Filip Komárek, František Frühauf, Mikuláš Smažík a David Ferko. Všem závodníkům gratulujeme.

Finálové kolo proběhne 8.9.2019 na našem stadionu.

Bodový stav ve druhém kole (7.6.2019):               pomocné body                 hlavní body

1. T.J. Sokol České Budějovice družstvo „A“       224                                     11

2. SK Čtyři Dvory České Budějovice „A“                 100                                     10

3. TJ ČZ Strakonice                                                      55                                        9

4. SKP České Budějovice                                            54                                        8

5. T.J. Sokol České Budějovice „B“                         51                                        7

6. Atletika Prachatice „A“                                          44                                        6

7. TJ SK Čéčova České Budějovice                           34                                        5

8. TJ Blatná „A“                                                            19                                        4

9. SK Čtyři Dvory České Budějovice „B“                 17                                        3

10. Atletika Prachatice „B“                                       14                                        2

11. TJ Blatná „B“                                                          3                                          1

 

 

Celkový stav po dvou kolech:

1. T.J. Sokol České Budějovice družstvo „A“       450                                     22

2. SK Čtyři Dvory České Budějovice „A“                 178                                     20

3. TJ ČZ Strakonice                                                      124                                     18

4. SKP České Budějovice                                            111                                     15

5. Atletika Prachatice „A“                                          103                                     14

6. T.J. Sokol České Budějovice „B“                         95                                        13

7. TJ SK Čéčova České Budějovice                           77                                        10

8. Atletika Prachatice „B“                                          30                                        6

9. SK Čtyři Dvory České Budějovice „B“                 26                                        6

10. TJ Blatná „A“                                                          24                                        6

11. TJ Blatná „B“                                                          7                                          2

 

Kopletní výsledky najdete : zde