ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

16.9. 2023 Krajský přebor družstev mladšího žactva - 3. kolo, pořadatel SK ...

více...

23.9.2023 KPJ ve víceboji mladšího žactva, pořadatel Veselí nad ...

více...

V HPJ ve vícebojích kategorie přípravek se naši nemladší závodníci neztratili

 

V sobotu 11.3.2023 se v atletickém koridoru v Táboře konal KPJ kategorie přípravek ve vícebojích. Účast našich nejmladších závodníků byla bohužel ovlivněna právě probíhajícími jarními prázdninami, a tak i když máme plné tělocvičny, odjelo na závody jen 13 členů oddílu. I přes malou účast se neztratili. Václav Jelínek obsadil v kategorii hochů 2. místo ziskem 1097 bodů a Linda Němcová 4. místo ziskem 1297 bodů, když od 3. místa jí dělily jen 3 body.  Když vezmeme v potaz neoficiální statistiku, tak v celkovém součtu bodů všech závodníků náš oddíl s přehledem vyhrál, což je vhledem k počtu našich závodníku skvělý výkon. Vaškovi gratulujeme ke stříbrné medaili a všem našim mladým děkujeme za vzornou reprezentaci a doufáme, že se s nimi setkáme v letní sezoně.      

Oficiální výsledky najdete :  zde

Fotografie ze závodů najdete : zde