Halový krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

V sobotu 29.1. 2022 se v přetlakové hala na Strahově uskuteční HKPJ kategorie ...

Více...

Halový krajský přebor jednotlivců kategorie staršího a mladšího žactva

V sobotu 5.2.2022 se v přetlakové hale na Strahově uskuteční HKPJ kategorie ...

Více...

Halový krajský přebor kategorie mladšího žactva a přípravek ve vícebojích

V sobotu 19.2.2022 se v přetlakové hale na Strahově uskuteční HKPJ kategorie  ...

Více...

Tomáš Kratochvíl a Tereza Babická reprezentovali v Baku na EYOF

 

 

 

 

Dva reprezentanty v olympijské výpravě na EYOF (Evropské olympijské hry mládeže) v Baku měl náš oddíl. Po výborných výkonech a splněných limitech v úvodní části letní sezony se v Baku představili dálkař Tomáš Kratochvíl a překážkářka Tereza Babická.  

 

Kratochvíl  Tomáš (17let)  skok daleký 

 

Během kvalifikace se Tomášovi moc nedařilo, ale výkonem 691 cm si postup do finále zajistil. Druhý den se během finále už Tomáš cítil lépe, bohužel si ale neporadil s větrnými podmínkami na stadionu a s malými přešlapy svůj sen zvítězit neproměnil ve skutečnost a s výkonem 693 cm skončil celkově 9. Tomášovo zklamání bylo veliké, ale je to velká zkušenost pro další roky.

                              

 Tereza Babická (16 let).  100m překážek 

Terezka úspěšně bojovala mezi o rok staršími  o postup do finálové osmičky. Na poslední překážce, z postupového 2. místa, bohužel zakopla a upadla. Šance na finále  tím byla ztracena. Přesto Terezka ukázala, že na velké akce má a vše jí teprve čeká.

foto: Kucharčík, Erben, Kisialová
 

Novinky

4.09.2021

Elektronická přihláška na školní rok 2021/2022
Více

Registrace k odběru novinek

Odkazy

Sokol - České Budějovice

Český atletický svaz

Jihočeský krajský atletický svaz