ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

16.9. 2023 Krajský přebor družstev mladšího žactva - 3. kolo, pořadatel SK ...

více...

23.9.2023 KPJ ve víceboji mladšího žactva, pořadatel Veselí nad ...

více...

Titul Adély Štefanové z MČR v přespolním běhu

V sobotu 1.4. se v Jablonném nad Orlicí uskutečnilo MČR v přespolním běhu žákovských a dorosteneckých kategorií a naši závodníci si opět přivezli titul. Zasloužila se o něj Adéla Štefanová v kategorii dorostenek.

V závodě se neztratili ani další naši atleti. Ve stejné kategorii obsadila 4. místo Adéla Holubová, 19. místo Marie Tichá a 48. místo Tereza Říhová. Starší žák Miloslav Suchý obsadil ve své kategorii 31. místo a v téže kategorii žákyň Barbora Plonerová 16. místo. Dorostenec Vojtěch Kopecký obsadil 11. místo a Jakub Leština 50. místo. Nejmladší účastnice z našeho oddílu Ema Radová pak v kategorii ml. žákyň obsadila 48. místo z 96 startujících.

Adéle Štefanové blahopřejeme k zisku mistrovského titulu a všem závodníků patří poděkování za skvělou reprezentaci našeho oddílu.  

Kompletní výsledky najdete : zde

Fotografie ze závodu najdete : zde