Krajský přebor družstev staršího žactva 1. kolo

Krajský přebor družstev staršího žactva se uskuteční v sobotu ...

Více...

Stříbro a rekord 741cm z MČR mužů pro Tomáše Kratochvíla.

V halovém mistrovství mužů a žen v atletice ve Vítkovicích vybojoval Tomáš Kratochvíl (18, trenér Jiří Couf) stříbrnou medaili ve skoku dalekém výkonem 741cm, kterým o centimetr zlepšil svůj vlastní  a týden starý krajský rekord juniorů. Tomáš tak vylepšil svůj loňský bronz ze šampionátu ČR. V závodě skočil ještě 727 a 740. Byl to teprve druhý závod Tomáše po delším zdravotním výpadku a tak v konci soutěže už Tom neměl tolik sil. Ve Vítkovicích ho porazil jen vícemistr Evropy Radek Juška nejlepším letošním výkonem v ČR 762.

Ve stejné soutěži, při své premiéře mezi ženami, obstála Tereza Babická (17, trenér Jiří Couf). Nejlepší dorostenka na startu skončila osmá v kvalitní soutěži žen s 587 centimetry (dále 577 a 586). V neděli nebyla Terezka ve své kůži na rozběhu a tak škoda velkého nedošlapu u pokusu 587 a pak malého přešlapu v 5 sérii kolem 615 cm.