ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

16.9. 2023 Krajský přebor družstev mladšího žactva - 3. kolo, pořadatel SK ...

více...

23.9.2023 KPJ ve víceboji mladšího žactva, pořadatel Veselí nad ...

více...

Soutěže družstev přípravek, mladšího a staršího žactva

V letošním ročníku KPD byla u výše jmenovaných kategorií nejúspěšnější družstva přípravek a mladších žáků, tato družstva krajský přebor vyhrála. Ostatní družstva obsadila druhá místa.

Smíšené družstvo přípravek zvítězilo s velkým náskokem, nejvíce bodů pro družstvo získali Laura Voldřichová, Šíma Piskačová, Sofča Janowiaková, Elinor Weisová, Jirka Trnka, Matěj Kovačík, Matěj Jinšík a Honza Beneda. Na výborném výsledku se samozřejmě podíleli i ostatní závodníci.

Mladší žáci se v prvním kole umístili na druhém místě, v druhém kole ale zabojovali a velkým ziskem bodů se jim podařilo předstihnout do té doby vedoucí družstvo z Tábora a obsadili tak celkové první místo. Nejúspěšnějšími závodníky byli Michal Rada, Vojta Stříbrný, Adam Fišer, Filip Komárek.

Děvčata stejné věkové kategorie obsadila celkové druhé místo. Nejvíce bodů získaly Nina Radová, Ema Alberchtová, Majda Šimánková, Sofie Voldřichová.

Starší žáci i žákyně se umístili v KPD na druhém místě a tím si vybojovali účast na Mistrovství Čech družstev, které se konalo 26.9. v Bílině. Bohužel na závod jsme nemohli díky karanténě některých závodníků odjet v plné sestavě. I závod samotný byl pro všechny velice náročný, bylo asi 10 stupňů a celý den vytrvale pršelo, o to více si všichni závodníci zaslouží poděkování za účast. Během tohoto závodu bodovali – Michal Rada (18 bodů), Jakub Janda (11b.), Fanda Novotný (6b.), Adam Kubát (5b.). U děvčat pak Adélka Holubová (11b.), Majda Šimánková (8b.), Nina Radová (8b.), Lucie Bahenská (6b.), Kristý Morongová (5b.), Barča Kubánková (1b.), Iva Zábranská (1b.). Další body ještě přidali závodníci ve štafetách. Štafeta kluků na 4x60m ve složení Jan Dušák,Jakub Janda, Adam Kubát, Ondra Kroupa získala 2 body, štafeta dívek na 4x300m ve složení Nina Radová, Adéla Holubová, Nela Šteierová, Lucie Bahenská dokonce celkově zvítězila a získala 11 bodů. 

Fotografie z 1. kola KPD staršího žactva v Českých Budějovicích najdete : zde

Fotografie z 1. kola KPD mladšího žactva v Českých Budějovicích najdete : zde

Fotografie z 1. kola KPD přípravek v Prachaticích najdete : zde

Fotografie z KPJ mladšího žactva ve Veselí nad Lužnicí najdete : zde

Fotografie z KPJ přípravek v Jindřichově Hradci najdete : zde

Fotografie z finále KPD přípravek v Jindřichově Hradci najdete : zde

Fotografie z 2. kola KPD staršího žactva v Nové Včelnici najdete : zde

Fotografie z KPJ mladšího žactva a přípravek v Lomnici nad Lužnicí najdete : zde

Fotografie z 2. kola KPD staršího žactva v Českých Budějovicích najdete : zde

Fotografie z Mistrovství Čech družstev kategorie staršího žactva najdete : zde