20.5. Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

KPJ staršího žactva proběhne v Písku. Podrobné informace ...

více...

27.5. Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

KPJ mladšího žactva proběhne v Táboře Podrobnosti ...

více...

2.6. Krajský přebor družstev přípravek

KPD přípravek proběhne na stadionu SK Čtyři Dvory. Podrobné informace ...

více...

Skvělý úspěch družstev staršího žactva a přípravky

Datum konání: 2.09.2018

V neděli 2. 9. se na stadionu SK Čtyři Dvory konalo třetí a vlastně finálové kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravky. Po prvních dvou kolech bylo pořadí na stupních vítězů poměrně vyrovnané, a tak muselo rozhodnout poslední kolo. I přes nepřízeň počasí se všechna družstva sešla v silném počtu a mohla tak bojovat o nejvyšší stupně, což se jim i podařilo.

Družstvo přípravky v tomto kole s náskokem vyhrálo a obhájilo loňské celkové vítězství v KPD. Největšími posilami družstva byli Míša a Nina Radovi, Adélka Holubová, Sofi a Laura Volřichovy, Vojta Stříbrný a Tobias Dvořák. Body družstvu zajistili i Filip Komárek, Lukáš Malinský, z holek pak Claudi Mikulíková a Natálka Tušlová.

Družstvo starších žáků vyhrálo předešlá dvě kola. Posledního závodu se z důvodu zranění nemohl zúčastnit nejlepší bodovač David Jodl, i přesto družstvo v posledním kole zvítězilo a celkovým vítězstvím v KPD si vybojovalo účast na Mistrovství Čech družstev. Tento závod proběhne 15.9. v Třebíči.

Družstvo starších žákyň se v prvních dvou kolech bohužel nesešlo v plném počtu, a tak bylo dvakrát poraženo družstvem z Tábora. Posledního kola se děvčata již zúčastnila v silné sestavě (i s Mistryní republiky Terezkou Babickou) a toto kolo vyhrála. Celkově se jim však již

nepodařilo dohnat ztrátu z kol předešlých. I přesto, že v první chvíli bylo družstvo vyhlášeno celkově na prvním místě, po korekci výsledků a přepočítání všech bodů jednotlivých kol z toho bylo místo druhé.  I tak je to velký úspěch a děvčata také postupují na Mistrovství Čech týmů.

Všem členům družstev blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu!!!

Výsledky závodu na : http:// online.atletika.cz/vysledky/36037

Ostaní fografie z toho závodu na: 

 http://aosokolcb.rajce.idnes.cz/20180902-Ctyri_Dvory-III.kolo_KPD_st._zactva_a_pripravek/