1. kolo KPD mladšího žactva, 19.5.2019 Nová Včelnice

19.5.2019 Nová Včelnice Podrobnosti naleznete ...

Více...

KPJ mladšího žactva, 26.5.2019 Veselí nad Lužnicí

  26.5.2019 Veselí nad Lužnicí Podrobnost naleznete ...

Více...

2. kolo KPD staršího žactva, 8.6.2019 České Budějovice, Čtyři Dvory

8.6.2019 České Budějovice, Čtyři Dvory Podrobnosti naleznete ...

Více...

Skvělý úspěch družstev staršího žactva a přípravky

Datum konání: 2.09.2018

V neděli 2. 9. se na stadionu SK Čtyři Dvory konalo třetí a vlastně finálové kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravky. Po prvních dvou kolech bylo pořadí na stupních vítězů poměrně vyrovnané, a tak muselo rozhodnout poslední kolo. I přes nepřízeň počasí se všechna družstva sešla v silném počtu a mohla tak bojovat o nejvyšší stupně, což se jim i podařilo.

Družstvo přípravky v tomto kole s náskokem vyhrálo a obhájilo loňské celkové vítězství v KPD. Největšími posilami družstva byli Míša a Nina Radovi, Adélka Holubová, Sofi a Laura Volřichovy, Vojta Stříbrný a Tobias Dvořák. Body družstvu zajistili i Filip Komárek, Lukáš Malinský, z holek pak Claudi Mikulíková a Natálka Tušlová.

Družstvo starších žáků vyhrálo předešlá dvě kola. Posledního závodu se z důvodu zranění nemohl zúčastnit nejlepší bodovač David Jodl, i přesto družstvo v posledním kole zvítězilo a celkovým vítězstvím v KPD si vybojovalo účast na Mistrovství Čech družstev. Tento závod proběhne 15.9. v Třebíči.

Družstvo starších žákyň se v prvních dvou kolech bohužel nesešlo v plném počtu, a tak bylo dvakrát poraženo družstvem z Tábora. Posledního kola se děvčata již zúčastnila v silné sestavě (i s Mistryní republiky Terezkou Babickou) a toto kolo vyhrála. Celkově se jim však již

nepodařilo dohnat ztrátu z kol předešlých. I přesto, že v první chvíli bylo družstvo vyhlášeno celkově na prvním místě, po korekci výsledků a přepočítání všech bodů jednotlivých kol z toho bylo místo druhé.  I tak je to velký úspěch a děvčata také postupují na Mistrovství Čech týmů.

Všem členům družstev blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu!!!

Výsledky závodu na : http:// online.atletika.cz/vysledky/36037

Ostaní fografie z toho závodu na: 

 http://aosokolcb.rajce.idnes.cz/20180902-Ctyri_Dvory-III.kolo_KPD_st._zactva_a_pripravek/