20.5. Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

KPJ staršího žactva proběhne v Písku. Podrobné informace ...

více...

27.5. Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

KPJ mladšího žactva proběhne v Táboře Podrobnosti ...

více...

2.6. Krajský přebor družstev přípravek

KPD přípravek proběhne na stadionu SK Čtyři Dvory. Podrobné informace ...

více...

Skvělé výkony nejmladších atletů našeho klubu

Na prvním kole KPD kategorie přípravka, které proběhlo v pátek 19.6. v Prachaticích se naši atleti předvedli ve výborné formě. Dokazuje to mnoho osobních rekordů a výrazné vítězství našeho družstva. Nejvíce bodujícími závodníky byli Laura Voldřichová (33 bodů), Jiří Trnka (30 bodů), Sofie Janowiaková (26 bodů), Šíma Piskačová (26 bodů), Elinor Weisová (22 bodů), Honza Beneda (20 bodů), Matěj Kovačík (20 bodů). Bodově přispěli i Matěj Jinšík, Valča Matějková, Kristý Kotašková, Anička Fialová, Elen Albrechtová, Nasťa Bogdanowa, Hanička Hartlová, Jirka Stříbrný, Filip Rolčík, Dan Kala, Albert Chovanec, Barča Morongová a Terezka Binterová. Další závodníci, i přesto, že nebodovali v individuálních disciplínách, byli platnými členy družstva a přispěli body ze štafetových běhů, jmenovitě Vojta Bártů, Karinka Janowiaková, Sofie Beckerová, Verča Kopačková, Karolínka Mačková, Barča Plonerová a Kája Voldřichová.

Všem závodníkům blahopřejeme k výborným výkonům a osobním rekordům.

Kompletní výsledky najdete :zde

Fotografie ze závodů najdete :  zde

                                                  zde