25.1.2020 Halový krajský přebor OPEN

Více...

22.2.2020 Halový krajský přebor ve vícebojích přípravek a mladšího žactva

Více...

Přebory Jihočeského kraje v hale 2020

Datum konání: 25.01.2020

 O čtyři tituly krajského přeborníka se podělili v soutěži mužů Tomáš Němejc 60 m 7.10 a 200 m 22.13, Lukáš Svědínek ve skoku dalekém 6.31 a ve výborném výkonu 6.91 David Jodl ve skoku dalekém dorostenců. Další medaile získali ve sprintu na 200 m mezi muži Adam Bosák – 2.místo 23.26, Lukáš Svědínek – 3.místo 23.43, v soutěži dorostenců David Jodl – 3.místo 23.70. Stříbrná byla také Lucie Jinderlová na 800 m žen (2:32.65).

Finálové umístění vybojoval ve svém prvním závodě dorostenec Adam Vender 4.místo na 60 m 7.52 a 5.místo na 200 m 25.39. Na 400 m žen Lucie Jinderlová zaběhla čas 65.08 (7.místo) a Markéta Řehoušková 66.15 (8.místo).

9.místo, těsně za finálovým umístěním obsadil Matouš Vobruba na 60 m dorostenců (7.94) a 200 m (26.73).

 

Atleti ze skupiny Petra Behenského, zde závodili v disciplínách od 60 m až po 3000 m. Celkem vybojovali 9 medailí. Konkrétně v závodě mužů na 400 m zaběhl Ondra Gloza čas 54.50 (1.místo), dále běžel 800 m za 2:01.95 (2. místo).

V kategorii dorostenců běžel 800 m věkem ještě starší žák Jakub Janda v osobním rekordu 2:17.20 a obsadil 3. místo.

Na trati 1500 m mužů, zvítězil Šimon Řehula v čase 4:10.84.

V disciplíně 1500 m žen, dosáhly úspěchu Adéla Bělohlavová 5:05.79 (2.místo), Tereza Buštová 5:08.90 (3. místo), Andrea Nikodemová 5:09.03 (4.místo) a Michala Veldová 5:12.01 (5.místo).

V nejdelším závodu dne, v běhu na 3000 m žen, si kvalitní čas zaběhla i Lenka Pardamcová 11:01.98 a obsadila 3. místo.

 

Kompletní výsledky: zde

Fotografie ze závodů nejdete :    zde

Novinky

1.01.2020

Přihláška do atletického oddílu na školní rok 2019/2020
Více

Registrace k odběru novinek

Odkazy

Sokol - České Budějovice

Český atletický svaz

Jihočeský krajský atletický svaz

Přihláška do atletického oddílu - přihlášku vyplňte až po absolvování zkušebního tréninku