2. kolo KPD staršího žactva, 15.6.2019 České Budějovice

15.6.2019 SK Čtyři Dvory České Budějovice Podrobnosti naleznete ...

Více...

3. kolo KPD staršího žactva a přípravek, 8.9.2019 České Budějovice Sokol

8.9.2019 České Budějovice, Sokol ČB Podrobnosti naleznete ...

Více...

3. kolo KPD staršího žactva, 8.9.2019 České Budějovice, Sokol

8.9.2019 České Budějovice, Sokol ČB Podrobnosti naleznete ...

Více...

Přebor Jihočeského kraje mladšího a staršího žactva v hale 2019

Datum konání: 26.01.2019

Mladí atleti navázali na úspěchy svých starších kolegů

Atleti kategorií mladšího a staršího žactva získali na sobotních závodech celkem 32 medailí, z tohoto 11 zlatých.

Na 60 m získali nejcennější kov mladší žák Ondřej KROUPA (8.32) a starší žákyně Lucie BAHENSKÁ (8.17), bronzovou medaili pak mladší žákyně Magdalena FRYDRYCHOVÁ (8.72).

60 metrů překážek vyhrála v kategorii starších žákyň Laura ČUTKOVÁ, třetí byla Nika KROUPOVÁ (10.35), mezi staršími žáky byl třetí Forrest KRÁL (10.73). V kategorii mladších žákyň pak získala bronzovou medaili Kristýna FLOSMANOVÁ (11.48), u mladších žáků vybojoval ve stejné disciplíně druhé místo Michal RADA (10.01).

V běhu na 150 metrů získali stříbrné medaile mladší žák Jakub JANDA (21.60) a starší žákyně Lucie BAHENSKÁ (20.33), bronz pak ještě přidala starší žákyně Barbora HEJNOVÁ (20.44), mladší žákyně Magdalena FRYDRYCHOVÁ (21.79) a mladší žák Ondřej KROUPA (21.61).

300 m vyhrála starší žákyně Jitka MARŠÁLKOVÁ (43.16)

V běhu na 800 m naši mladší žáci kompletně obsadili stupně vítězů. Zlatou medaili vybojoval Michal RADA (2:31,66), druhé místo Jakub JANDA (2:31,86) a bronzovou medaili Vojtěch MALOŃ (2:37.47). Kategorii mladších žákyň ovládla výborným časem Adéla HOLUBOVÁ (2:33,23). U starších žákyň obsadila druhou příčku Barbora HEJNOVÁ (2:31,78) a bronzovou medaili pak získala Tereza MALLÁTOVÁ (2:37,47). Třetí místo vybojoval starší žák Jakub KREJČÍ (2:23,02).

Poslední běžeckou disciplínou byla štafeta na 4x200 metrů, ve které naše družstvo starších žákyň ve složení Jitka MARŠÁLKOVÁ, Laura ČUTKOVÁ, Petra CHALUPOVÁ a Nika KROUPOVÁ s velkým náskokem v čase 1:52,08 zvítězilo a odvezlo si zlatou medaili.

V technických disciplínách se nám také dařilo. V dálce starších žákyň zvítězila Jitka Maršálková (5.19), třetí místo pak obsadila Petra CHALUPOVÁ (4.91), v mladším žactvu získali stříbrnou medaili Nina RADOVÁ (4.48) a Michal RADA (4.86).

Ve skoku vysokém starších žákyň zvítězila Petra CHALUPOVÁ (1.50), stříbrnou medaili ve stejné kategorii vybojovala Laura ČUTKOVÁ (1.47). Druhé místo v kategorii mladších žákyň obsadila Barbora KUBÁNKOVÁ (1.36) a mezi mladšími žáky se na třetím místě umístil Jakub Krejčí (1.31).

Poslední technickou disciplínou, ve které jsme získali medaile byla koule. První místo, a tudíž zlatou medaili si odvezla starší žákyně Jitka MARŠÁLKOVÁ (11,42) a mladší žák Vojtěch STŘÍBRNÝ (8,07).

Všem medailistům blahopřejeme k zisku medailí a všem závodníkům děkujeme za účast a vzornou reprezentaci oddílu.

Výsledky ze závodů najdete : zde

Fotografie ze závodů nejdete: zde