LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KAPLICE (pro děti roč. narození ...

Více...

OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2022 - OLOMOUC 26.06. - 30.06.2022

NAŠI ATLETI NA OLYMPIÁDĚ: fotogalerie na rajčeti - denně aktualizujeme ...

Více...

TRÉNINKY NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2022/2023, děti 2012 - 2016

V novém školním roce bude první trénínk, pro níže ...

Více...

Michal Rada zlatý v dálce, stříbrný na překážkách. Nina Radová pátá v dálce.

Velmi pěkné výsledky dovezli mladí atleti z žákovského mistrovství ČR , které se konalo v pražské Stromovce.

Michal Rada –zvolil kombinaci 60m překážek a skok daleký. Již v rozběhu na 60m př. si vytvořil velmi pěkný osobní rekord  8.38 s.  Překážkové finále, které se křížilo s dálkou, slibovalo vyrovnaný souboj. Michal zaběhl opět výborný čas 8.40s a vyběhl si tak stříbro.

Po finále přeběhl na dálkařský sektor. Chvíli mu trvalo, než se zotavil z překážek a ještě bojoval se značkou rozběhu, kterou mu odkopávali nechtěně pracující rozhodčí. Ale postupně začal  trefovat rozběh a nejprve výkonem 632 a pak i vítězným skokem 650 cm si opět vytvořil osobní maximum. 

Nina Radová- po problémech se stehenním svalem při vícebojích zvolila jednu disciplínu, a to  oblíbenou dálku.  Během soutěže se postupně zlepšovala na rozběhu. Po třech pokusech z 5. místa postoupila do užšího finále s 522cm. Ve  finále přidala ve čtvrtém pokusu 531cm. Sama pak litovala malého přešlapu v 5 a 6 sérii. Vypadalo to hodně dobře, asi i vítězně. Bohužel přešlapy se nepočítají. Přesto Nina s 5. místem velmi dobře reprezentovala oddíl.   

 

Kopletní výsledky najdete :  zde