TRÉNINKY JARNÍ PRÁZDNINY Během jarních prázdnin (11.-15.3.) ...

17.2.2024 Výsledky  dopolední části oddílových ...

více...

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

Medailové žně nejmladších atletů T.J. Sokol České Budějovice na KP ve vícebojích

Datum konání: 21.09.2019

V sobotu proběhl ve Veselí nad Lužnicí Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek. Z tohoto závodu si atleti Sokola odvezli 8 medailí ze šestnácti možných. Nejvíce se dařilo mladším žákům, v této kategorii se naši závodníci umístili na 1., 2. a 4. místě. Vítězem se stal Michal Rada, stříbro získal Jakub Janda a na nepopulárním 4. místě se se ztrátou pouhé 3 body na medaili umístil Vojtěch Maloň. Ani mladší žákyně se nenechaly zahanbit a získaly stříbrnou a bronzovou medaili. Jmenovitě stříbro Nina Radová a bronz Magdalena Frydrychová. I v dalších kategoriích jsme byli medailově úspěšní. V kategorii přípravka dívky získala stříbrnou medaili Laura Voldřichová a bronz si odvezla Magdalena Straková. Kategorii přípravka hoši ovládl a zlatou medaili s náskokem 81 bodů získal Adam Fišer, v této kategorii se udělují medaile do pátého místa, a tak si na stupínek vítězů stoupl i pátý Matěj Kovačík.