25.03.2023 KP v přespolním běhu, Nová Včelnice

KPJ v přespolním běhu a zároveň  1. kolo KPD ...

více...

29. - 30. 4. 2023 KPJ jednotlivců ve ve vícebojích , Nová Včelnice

KPJ ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, ...

více...

6.5.2023 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorotenců a dorostenek a st. žactva Sokol ČB

1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a ...

více...

Medaile a krajské rekordy na MČR žactva v Třinci

zde

Na MČR žactva se v letošním roce z dívek probojovaly Adélka Holubová, Nela Šteierová a Lucie Bahenská, mezi kluky hájil naše barvy Jakub Janda.

První den mistrovství proběhl rozběh na 800 m žákyň, ve kterém si Adélka doběhla v osobním rekordu 2:18.73 pro postup do nedělního finále. V sobotu běžel svůj rozběh i Kuba Janda, ten si také vytvořil osobní rekord a časem 2:10.12 obsadil celkové 14. místo. Jakub je prvním rokem starší žák, může tedy ještě v příštím roce bojovat o umístění ve finálové osmičce. V sobotu svůj závod na 300 m absolvovala Nela Šteierová, která sice ten den za svým osobním rekordem zaostala, ale i pouhá účast na MČR je úspěchem.

Nedělní program našich závodníků začal rozběhy na 150 m, zde nastoupila Lucie Bahenská, která po jarní operaci menisku bohužel zaostala za svým osobním rekordem a postup do finále si nevybojovala. O půl hodiny později ke svému finále na 800m nastoupila věkem ještě mladší žákyně Adéla Holubová, závod běžela výborně takticky a celkově se umístila na druhém místě ve fantastickém osobním rekordu 2:13.70 s. Tímto výkonem Adélka vede letošní republikové tabulky kategorie mladších žákyň a vytvořila i krajský rekord této kategorie. Další krajský rekord vytvořila děvčata ve štafetě na 4x300m ve složení Holubová, Frydrychová, Šteierová, Bahenská. Výkonem 2:53.23s vzala krajský rekord svým oddílovým kolegyním.  

Fotky naleznete zde