25.03.2023 KP v přespolním běhu, Nová Včelnice

KPJ v přespolním běhu a zároveň  1. kolo KPD ...

více...

29. - 30. 4. 2023 KPJ jednotlivců ve ve vícebojích , Nová Včelnice

KPJ ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, ...

více...

6.5.2023 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorotenců a dorostenek a st. žactva Sokol ČB

1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a ...

více...

MČR v přespolním běhu, Finále běžeckého poháru mládeže

V sobotu 26.11. 2022 proběhlo na závodišti Dymník v Rumburku MČR v krosu kategorií dospělých, juniorů a juniorek. Na velmi náročné trati obsadil mezi juniory skvělé osmé místo Ivan Brejška. Těsně za finálovou osmičkou se v kategorii žen umístila Lenka Pardamcová (9. místo). Mezi juniorkami nás reprezentovaly dvě závodnice, a to Barbara Kostková (23. místo) a Tereza Buštová (26. místo). Poslední kategorií, ve které startovali naši závodníci byla kategorie muži - mílaři. Zde se nejlépe umístil Petr Lukš (26. místo), Ondřej Gloza pak obsadil 40. místo.

V rámci MČR se opět konalo Finále běžeckého poháru mládeže, kde startovali naše 3 krajské štafety. Jednalo se o smíšené štafety (2 dívky + 2 chlapci) dané kategorie (ml. žactvo, žactvo, dorost). Velmi úspěšná byla štafeta žactva, která vybojovala 4. místo s časem 12:56. Z našeho klubu byli jejími členy: Míla Suchý, Adéla Štefanová a Adéla Holubová. Bronzová štafeta Libereckého kraje zaběhla 12:55, tudíž medaile unikla Jihočechům o vlásek. Štafeta mladšího žactva jejíž členkou byla Sofie Janowiaková si doběhla pro celkové 9. místo. Dorostenecká štafeta přidala 11. pozici ve složení Adam Kubát, Jakub Strnad, Michaela Mikešová a Kristýna Morongová.

výsledky ZDE

videozáznam ze závodu ZDE