3. kolo KPD přípravek, 8.9.2019 České Budějovice Sokol

3. kolo KPD staršího žactva, 8.9.2019 České Budějovice, Sokol

3. kolo KPD družstev staršího žactva, 15.9.2019 Nová Včelnice

15.9.2019 Nová Včelnice Podrobnosti naleznete ...

Více...

MČR v přespolním běhu

Datum konání: 24.11.2018

V sobotu proběhlo v Alfrédově u Stříbra MČR v přespolním běhu juniorů a dospělých a zároveň finále běžeckého poháru mládeže. Za příjemného podzimního počasí v kategoriích mladšího a staršího žactva a dorostu startovali vždy nejlepší 2 kluci a 2 děvčata. Nejlepšího výsledku dosáhli naši dorostenci, kteří v konkurenci všech krajů v republice obsadili 4. místo v sestavě Marek Strnad, Šimon Řehula, Kristýna Dvořáková a Michala Veldová. V kategoriích žactva naši závodníci doběhli na 11. místě.

V kategorii juniorů dosáhl největšího úspěchu Matyáš Jánský (T. J. Sokol České Budějovice), který obsadil 2. místo, přestože je teprve prvním rokem v juniorské kategorii, Jen těsně mu unikla účast na prosincovém ME v krosu. Velkou radost udělal i svému dědovi (Josef Jánský), účastníku olympijských her, který se na závody též přijel podívat. V kategorii juniorek obsadila 8. místo Lenka Pardamcová a 18. místo Veronika Tvrzová (obě T. J. Sokol České Budějovice). V královské kategorii mužů vytrvalců obsadil 13. místo Josef Havlíček (T. J. Sokol České Budějovice) a v kategorii mílařů Roman Budil (Atletika Písek) obsadil 4. místo.