20.5. Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

KPJ staršího žactva proběhne v Písku. Podrobné informace ...

více...

27.5. Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

KPJ mladšího žactva proběhne v Táboře Podrobnosti ...

více...

2.6. Krajský přebor družstev přípravek

KPD přípravek proběhne na stadionu SK Čtyři Dvory. Podrobné informace ...

více...

MČR juniorů a dorostu v hale - David Jodl 1.místo

Datum konání: 19.02.2022 - 20.02.2022

Přišel - viděl - zvítězil. Tak by se dala popsat účast Davida JODLA na MČR juniorů a dorostu v hale. Dálkař našeho oddílu v juniorské soutěži zahájil nejlepším národním letošním juniorským výkonem 7.29 a ujal se vedení v soutěži. Ve druhém pokusu ho chytily křeče do obou lýtek a z tohoto důvodu již nemohl v soutěži pokračovat. Přesto, že se v následujících pokusech soupeři lepšili, na jeho první pokus nikdo nestačil. David si po zásluze odváží z Ostravy titul Mistra ČR!!!

Benjamínek mezi sprintery Tomáš JOHANÍK byl do závodu dorostenců na 60 m vybrán na poslední chvíli z pozice druhého náhradníka. Ve svém rozběhu dosáhl času 7.41 a obsadil 20.místo. V nabité konkurenci se rozhodně neztratil, navíc získal cenné zkušennosti do dalších závodů.