1. kolo KPD mladšího žactva, 19.5.2019 Nová Včelnice

2. kolo KPD staršího žactva, 8.6.2019 České Budějovice, Čtyři Dvory

8.6.2019 České Budějovice, Čtyři Dvory Podrobnosti naleznete ...

Více...

MČR juniorů a dorostu na dráze 2018 (Skupina Tomáše Najbrta)

Datum konání: 23.06.2018 - 24.06.2018

Výbornými výkony na MČR juniorů a dorostu si vybojoval nominaci na Mistrovství světa juniorů ve finském Tampere TOMÁŠ NĚMEJC. V sobotu na 100 m doběhl na 4.místě v čase 10.81 (čas v rozběhu byl dokonce 10.76). Na základě těchto výkonů, byl do Tampere nominován jako člen sprinterské štafety. Druhý den na 200 m v rozběhu časem 21.32 splnil entry standard opravňující ke startu na juniorském MS i na této trati. Ve finále sice za tímto časem nepatrně zaostal, když dosáhl výkonu 21.41, ale i přesto dokázal získat výborné 2.místo. Po svalových problémech, které léčil celý květen a do atletických závodů nastoupil až na 2.kole 1.ligy 9.června se jedná o mimořádné výsledky.

Druhým finalistou juniorské stovky byl FILIP BÁRTA. V rozběhu tuto trať absolvoval v čase 11.01, ve finále 11.06, což stačilo na 6.místo. Dalšímu sprinterovi MATOUŠOVI BOUDNÉMU o jedno místo finále uteklo. Skončil celkově devátý (11.32). ADAM BOSÁK doběhl na 20.místě (11.66).

LUCIE JINDERLOVÁ a KATEŘINA BABICKÁ byly členky oddílové štafety dorostenek na 4x400 m. V silné konkurenci obsadily časem 4:10.90 devátou příčku.