14.4.2018 Běžecký závod Run Tour

více informací a přihlášku naleznete na adrese : ...

Více...

5.- 6. 5. Krajský přebor ve vícebojích - Nová Včelnice

Více...

2.6. Mattoni 1/2Maraton České Budějovice

více informací a přihlášku na rodinný běh najdete na adrese : ...

Více...

Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky v hale

Datum konání: 17.02.2018

Další úspěch v žákovských kategoriích zaznamenali atleti našeho oddílu na halovém přeboru Jihočeského kraje ve vícebojích mladšího žactva a přípravek v sobotu 17. 2. 2018 v Praze. V chlapecké kategorii atletické přípravky zvítězil Michal Rada, na 5. místě se umístil Vojtěch Stříbrný. Ve stejné věkové kategorii dívek zvítězila Nina Radová, na 3. místě se umístila Sofia Voldřichová, na 4. pak Adéla Holubová. Díky těmto umístěním naši nejmladší atleti ve složení Holubová, Radová, Rada, Stříbrný zvítězili v soutěži čtyřčlenných smíšených družstev přípravek.  Celkový úspěch této věkové kategorie ještě umocnil krajský rekord Adély Holubové na 600 m výkonem 1:55,92 min. Dalšího cenného úspěchu dosáhla v kategorii mladších žákyň Lucie Bahenská, která po vítězství na 60 m minulou sobotu, obsadila ve víceboji 3. místo. Družstvo mladších žákyň ve složení Bahenská, Flosmanová, Kubánková, Tomášková bylo celkově druhé. Méně se už dařilo mladším žákům, kde nejlepšího výsledku dosáhl Jakub Nováček, který obsadil celkově 6. místo.

Celkové výsledky na : http://online.atletika.cz/vysledky/32025

Novinky

2018-01-21

Halové oddílové závody
Více

Registrace k odběru novinek

Odkazy

Sokol - České Budějovice

Český atletický svaz

Jihočeský krajský atletický svaz