21.1.2023 HKPJ mladšího a staršího žactva, Praha - Strahov

více...

28.1.2023. HKPJ dospělých OPEN, Praha - Strahov

více...

11.3.2023. HKPJ kategorie přípravek, Tábor

více...

Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky v hale

Datum konání: 17.02.2018

Další úspěch v žákovských kategoriích zaznamenali atleti našeho oddílu na halovém přeboru Jihočeského kraje ve vícebojích mladšího žactva a přípravek v sobotu 17. 2. 2018 v Praze. V chlapecké kategorii atletické přípravky zvítězil Michal Rada, na 5. místě se umístil Vojtěch Stříbrný. Ve stejné věkové kategorii dívek zvítězila Nina Radová, na 3. místě se umístila Sofia Voldřichová, na 4. pak Adéla Holubová. Díky těmto umístěním naši nejmladší atleti ve složení Holubová, Radová, Rada, Stříbrný zvítězili v soutěži čtyřčlenných smíšených družstev přípravek.  Celkový úspěch této věkové kategorie ještě umocnil krajský rekord Adély Holubové na 600 m výkonem 1:55,92 min. Dalšího cenného úspěchu dosáhla v kategorii mladších žákyň Lucie Bahenská, která po vítězství na 60 m minulou sobotu, obsadila ve víceboji 3. místo. Družstvo mladších žákyň ve složení Bahenská, Flosmanová, Kubánková, Tomášková bylo celkově druhé. Méně se už dařilo mladším žákům, kde nejlepšího výsledku dosáhl Jakub Nováček, který obsadil celkově 6. místo.

Celkové výsledky na : http://online.atletika.cz/vysledky/32025