2. kolo KPD staršího žactva, 15.6.2019 České Budějovice

15.6.2019 SK Čtyři Dvory České Budějovice Podrobnosti naleznete ...

Více...

3. kolo KPD staršího žactva a přípravek, 8.9.2019 České Budějovice Sokol

8.9.2019 České Budějovice, Sokol ČB Podrobnosti naleznete ...

Více...

3. kolo KPD staršího žactva, 8.9.2019 České Budějovice, Sokol

8.9.2019 České Budějovice, Sokol ČB Podrobnosti naleznete ...

Více...

Krajský přebor jednotlivců přípravek a staršího žactva Tábor 11.5.2019

Datum konání: 11.05.2019

V sobotu 11. 5. 2019 se v Táboře konal KPJ přípravek a staršího žactva a ani zde se naši mladí atletiky neztratili.

Krajskými přeborníky se stali:

Tobias Dvořák: v běhu na 60m přípravek časem 9,42s., v běhu na 150m časem 23,63s. a ve skoku

                          dalekém výkonem 406 cm,

Laura Voldřichová: v běhu na 150m přípravek časem 22,51s.,

Jitka Maršálková: 200m překážek časem 30,93s., skok daleký výkonem 515 cm

Petra Chalupová: ve skoku vysokém výkonem 150cm

Anna Irrová: hod kriketovým míčkem výkonem 34,29m

Matěj Kovačík: hod kriketovým míčkem výkonem 46,09 m

Benedikt Pánek: 1500m žáků výkonem 5:11,90

Štafeta na 4x300m ve složení Hejnová, Chalupová, Maršálková, Hušková výkonem 3:02,98

Stříbrnou pozici si pak vybojovali:

Laura Voldřichová:  60m přípravek výkonem  9,26s

Jakub Janda: 800m žáků výkonem 2:28,08

Jakub Krejčí: 1500m žáků výkonem 5:11,92

Matěj Kovačík: 50m př. překážek výkonem 9,68s

Lucie Králová: 200m překážek žákyně výkonem  31,50s

Štafeta 4x300m žáků ve složení Kubát, Krejčí, Pánek Pfeifer časem 3:04,18

Na bronzový stupeň se pak postavili:

Barbora Hejnová: 150m žákyň časem 20,58 s., 800m časem 2:30,34

Adam Fišer: 600m přípravek časem 1:57,69min., skok daleký výkonem 396 cm

Markéta Vaňková: výška přípravek výkonem 115 cm

Petra Chalupová: skok daleký žákyň výkonem 507 cm,

Barbora Kubánková: oštěp žákyně výkonem 27,47m., výška výkonem 144cm

Lucie Ježková: hod kriketovým míčkem přípravka výkonem 31,99m.

Medailistům blahopřejeme a všem závodníkům děkujeme za účast a vzornou reprezentaci oddílu.

Kompletní výsledky najdete : zde

Fotografie ze závodů nejdete :  zde