ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

16.9. 2023 Krajský přebor družstev mladšího žactva - 3. kolo, pořadatel SK ...

více...

23.9.2023 KPJ ve víceboji mladšího žactva, pořadatel Veselí nad ...

více...

Krajský přebor družstev mladšího žactva

V sobotu 13.5. proběhl i Krajský přebor družstev mladšího žactva. Naši mladší žáci vyhráli, družstvo mladších žákyň je po prvním kole průběžně na druhém místě. 

Jiří Trnka vyhrál všechny tři své disciplíny (60m překážek, skok daleký, vrh koulí) a získal tak pro družstvo maximální počet 33 bodů, druhé místo v celkovém bodování obsadil ziskem 27 bodů Tomáš Brozman. Další body získali Nathaniel Weis, Štěpán Weger, Filip Rolčík, Patrik Stejskal, Albert Chovanec, Martin Pavlíček, Matěj Šitera a David Kopačka.

Mezi dívkami nejvíce bodů z našeho klubu získaly Markéta Dvořáková (16 b.), Ema Radová (13,5 b.), Amelie Luisa Kubatová (13 b.) a Elen Albrechtová (13 b.). Další dobující žákyně jsou Linda Plonerová, Hanka Hartlová, Elinor Weisová, Zuzana Kožíšková, Zuzana Kočanová, Amálie Podlahová, Stela Hlaváčová, Patricie Smetanová, Sára Maříková