ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

16.9. 2023 Krajský přebor družstev mladšího žactva - 3. kolo, pořadatel SK ...

více...

23.9.2023 KPJ ve víceboji mladšího žactva, pořadatel Veselí nad ...

více...

Krajské přebory ve vícebojích

 

 

 

Vícebojařské medaile a poháry vybojovali i naši nejmladší závodníci

V sobotu 22.2.2020 se 33 závodníků kategorií přípravka a mladší žactvo zúčastnilo Krajského přeboru v halových vícebojích v Praze na Strahově. Víceboj je vždy pro všechny závodníky velice náročný, proto blahopřejeme všem, kteří závod absolvovali.

S největším náskokem vyhrál a obhájil tak loňské vítězství v kategorii mladších žáků Michal Rada (2144 bodů), druhé místo získal Vojta Stříbrný (1840 bodů). V stejné věkové kategorii ještě závodili Tobias Dvořák (11. místo – 1207 bodů), Adam Fišer (13. místo – 1187 bodů), Robin Janovský (20. místo – 907 bodů), Filip Komárek (22. místo – 892 bodů), Jan Robousch, Daniel Mach a Mikuláš Smažík.

V kategorii mladších žákyň obsadila Nina Radová výborné 3. místo (2426 bodů), o jeden bod za ní na nepopulárním 4. místě skončila Sofie Voldřichová (2425 bodů). Další zúčastněné závodnice – Magda Šimánková (16. místo - 1712 bodů), Natálka Tušlová (23. místo – 1587 bodů), Dita Forstová (25. místo – 1518 bodů), Claudie Mikulíková (27. místo – 1472 bodů), Zuzka Adámková, Lucka Ježková, Róza Hlaváčová

Nejúspěšnější byla kategorie nejmladších dívek. Děvčata obsadila první tři místa. Vyhrála Laura Voldřichová (2114 bodů), druhé místo obsadila Sofi Janowiaková (1844 bodů) a bronz si odváží Šíma Piskačová (1629 bodů). I další děvčata výborně bojovala a zvládla všechny 4 disciplíny, jmenovitě to jsou – Kristýna Kotašková, Elinor Weisová, Kačka Burdová, Barča Plonerová, Elenka Šeberová, Kája Voldřichová, Barča Morongová a Natálka Jaklová.

U kluků z přípravky dosáhl nejlepšího umístění Jiří Trnka (7. místo – 1090 bodů), 10. místo obsadil Jirka Stříbrný (979 bodů), 14. místo patří Filipu Rolčíkovi (815 bodů) a 15. místo obsadil Honza Beneda (815 bodů).

Souběžně se soutěží jednotlivců probíhala i soutěž čtyřčlenných družstev v kategoriích - mladší žáci, mladší žákyně a přípravka (v této nejmladší kategorii tvořili družstvo vždy 2 hoši a 2 dívky). Ve všech kategoriích naše družstva obhájila loňská vítězství !!! Družstva byla tvořena těmito závodníky: mladší žáci – Míša Rada, Vojta Stříbrný, Tobias Dvořák, Adam Fišer, mladší žákyně – Nina Radová, Sofi Voldřichová, Natálka Tušlová a Magda Šimánková, přípravka – Laura Voldřichová, Sofi Janowiaková, Jirka Stříbrný a Honza Benada.

Fotografie ze závodů najdete : zde

Kompletní výsledky najdete : zde