TRÉNINKY JARNÍ PRÁZDNINY Během jarních prázdnin (11.-15.3.) ...

více...

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

KPD mladšího žactva - 2. kolo

Víkendové druhé kolo KPD mladšího žactva proběhlo na stadionu v Písku. Mladší žáci v tomto kole zvítězili a průběžně celou soutěž vedou. Mladší žákyně obsadily druhé místo a v průběžném hodnocení jim patří také druhá příčka. K tomuto úspěchu svými body přispěli u žáků Michal Rada (31 b.), Ondřej Kroupa (20 b.), Vojta Maloň (18 b.), Tomáš Novák (17 b.), Jáchym Šonka (16 b.), Vojtěch Stříbrný (16 b.), David Krejčí (14 b.), Jakub Janda (11 b.), David Čutka (3 b.) a štafeta ve složení Šonka, Maloň, Malinský, Kroupa, která vybojovala 11 bodů.

Bodující mladší žákyně: Barbora Kubánková (23 b.), Nina Radová (15 b.), Magdalena Frydrychová (12 b.), Martina Böhmová (9 b.), Sofia Voldřichová (8 b.), Kristýna Morongová (3 b.) a štafeta ve složení Schlauchová, Morongová, Hanousková, Böhmová, která získala 4 body.