Halový krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

V sobotu 29.1. 2022 se v přetlakové hala na Strahově uskuteční HKPJ kategorie ...

Více...

Halový krajský přebor jednotlivců kategorie staršího a mladšího žactva

V sobotu 5.2.2022 se v přetlakové hale na Strahově uskuteční HKPJ kategorie ...

Více...

Halový krajský přebor kategorie mladšího žactva a přípravek ve vícebojích

V sobotu 19.2.2022 se v přetlakové hale na Strahově uskuteční HKPJ kategorie  ...

Více...

Jiří Polák útočil na medaili, MČR mužů a žen, Brno 26.-27.7.2019

Datum konání: 26.07.2019 - 27.07.2019

V souboji nejrychlejších mužů České republiky na 200 m Jiří Polák atakoval medailové umístění. Za vítězným triem Maslák - Veleba - Jirka se na 4. místě umístil právě on, když dosáhl času 21.46. Atlet, připravující se v Praze po boku Pavla Masláka si tímto trochu spravil chuť po nevydařené sezóně. Po zranění stehenního svalu, které přišlo na začátku sezóny, musel talentovaný sprinter vynechat MČR do 22 let a především ME do 22 let na které se intenzivně připravoval. Čtvrté místo je bezesporu úspěchem a je obdivuhodné, jak brzo se po zranění dokázal dostat do formy.

 

Další výborný českobudějovický sprinter Tomáš Němejc po náročném programu na ME juniorů, kde obsadil skvělé 6. místo a absolvoval během čtyřdenního mistrovství dohromady šest startů, ještě dostatečně nedokázal nevstřebat únavu. Proto zrušil svoji účast na MČR mužů a žen.

 

Matouš Boudný, třetí nejrychlejší muž našeho oddílu zaklekl do startovních bloků na stometrové trati. Přes optimální podmínky se mu závod příliš nepovedl a dosaženým časem 11.22 zaostal téměř o tři desetiny za svým letošním maximem.


  

foto: Kucharčík, Erben

Novinky

4.09.2021

Elektronická přihláška na školní rok 2021/2022
Více

Registrace k odběru novinek

Odkazy

Sokol - České Budějovice

Český atletický svaz

Jihočeský krajský atletický svaz