25.03.2023 KP v přespolním běhu, Nová Včelnice

KPJ v přespolním běhu a zároveň  1. kolo KPD ...

více...

29. - 30. 4. 2023 KPJ jednotlivců ve ve vícebojích , Nová Včelnice

KPJ ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, ...

více...

6.5.2023 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorotenců a dorostenek a st. žactva Sokol ČB

1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a ...

více...

Jiří Polák útočil na medaili, MČR mužů a žen, Brno 26.-27.7.2019

Datum konání: 26.07.2019 - 27.07.2019

V souboji nejrychlejších mužů České republiky na 200 m Jiří Polák atakoval medailové umístění. Za vítězným triem Maslák - Veleba - Jirka se na 4. místě umístil právě on, když dosáhl času 21.46. Atlet, připravující se v Praze po boku Pavla Masláka si tímto trochu spravil chuť po nevydařené sezóně. Po zranění stehenního svalu, které přišlo na začátku sezóny, musel talentovaný sprinter vynechat MČR do 22 let a především ME do 22 let na které se intenzivně připravoval. Čtvrté místo je bezesporu úspěchem a je obdivuhodné, jak brzo se po zranění dokázal dostat do formy.

 

Další výborný českobudějovický sprinter Tomáš Němejc po náročném programu na ME juniorů, kde obsadil skvělé 6. místo a absolvoval během čtyřdenního mistrovství dohromady šest startů, ještě dostatečně nedokázal nevstřebat únavu. Proto zrušil svoji účast na MČR mužů a žen.

 

Matouš Boudný, třetí nejrychlejší muž našeho oddílu zaklekl do startovních bloků na stometrové trati. Přes optimální podmínky se mu závod příliš nepovedl a dosaženým časem 11.22 zaostal téměř o tři desetiny za svým letošním maximem.


  

foto: Kucharčík, Erben