TRÉNINKY JARNÍ PRÁZDNINY Během jarních prázdnin (11.-15.3.) ...

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

Fantastický výkon Tomáše Němejce – 20.76

Datum konání: 15.06.2021

Sprinter TOMÁŠ NĚMEJC zazářil na mítinku Kladno hází a Kladenské memoriály. V mezinárodní konkurenci obsadil výborné 3.místo v běhu na 200 m a časem 20.76 si výrazně vylepšil osobní rekord. Před blížícím se ME kategorie U23 je to skvělá zpráva, protože se tímto časem posunul na 5.místo v evropských tabulkách.

JIŘÍ POLÁK startoval o víkendu na mítinku ATLETICAGENEVE v Ženevě. Společně se Zdeňkem Stromšíkem, Janem Jirkou a Dominikem Záleským (4x100 m) se pokoušel probojovat na OH do Tokia. Dosažený čas 38.68 sice zaostal jen o pouhých šest setin za českým rekordem, na olympijskou nominaci ale nestačil. Po doběhu si náš sprinter stěžoval na bolest ve svalu, přesto ještě nastoupil do závodu na 200 m. Zde se mu ale příliš nedařilo, když doběhl do cíle v čase 21.15 na 15.místě. Horší bylo, že pondělní vyšetření na ultrazvuku odhalilo poškození svalu a tím je v ohrožení nadcházející Mistrovství Evropy družstev, na které byl náš atlet nominován.