TRÉNINKY JARNÍ PRÁZDNINY Během jarních prázdnin (11.-15.3.) ...

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

Dvě bronzové medaile a Národní rekord Adély Holubové z HMČR

Na HMČR dospělých v Ostravě se opět neztratili závodníci našeho oddílu.

O svých kvalitách přesvědčila Adéla Holubová, která v běhu na 800 m vybojovala bronzovou medaili a časem 2:06,37 min vytvořila nový dorostenecký národní rekord na této trati.

Stejnou medaili si pak na krk pověsil i David Jodl, který si výkonem 733 cm také vytvořil nový halový osobní rekord. Ve stejné disciplíně pak Tomáš Kratochvíl skokem dlouhým 689 cm obsadil 8. místo.

Finálové umístění si odváží i Daniela Václavíková, která v trojskoku výkonem 12,01 m obsadila 8. místo.

Nela Nikodemová absolvovala své dvě tradiční disciplíny. V běhu na 60 m př. časem 08.58 s (PB) obsadila 9. místo a ve skoku dalekém 13. místo výkonem 506 cm.

Mezi běžkyněmi na 1500 m se neztratila mladá atletka Adéla Štěfanová, když časem 4:43,93 min obsadila 12. místo

Mezi vytrvalkyněmi pak v běhu na 3000 m Lenka Pardamcová časem 10:33,97 min doběhla na 11. místě.

Nesmíme zapomenou ani na Jana Krizana, který v běhu na 60 m př. časem 09,72s doběhl na 18. místě.

O víkendu si také zazávodili i někteří naši mladí atleti. V pátek 17.2. si při veřejných závodech v Praze vytvořil Miloslav Suchý nový osobní rekord v běhu na 800 m časem 2:09,19 min a ve své kategorii obsadil 1. místo.  O dvě místa za ním skončil Jakub Leština, který si časem 2:16,88 min vytvořil také osobní rekord. Tuto disciplínu absolvovala i Magdaléna Šimánková a časem 2:30,62 min obsadila 4. místo ve své kategorii.

V neděli pak naši závodníci startovali v rámci HKP Plzeňského kraje v Praze ve Stromovce a opět úspěšně. Sofie Janowiaková vyhrála běh na 800 m žákyně a časem 2:20,42 min si vytvořila nový halový osobní rekord. Lukáš Suchý na stejné trati, v kategorii ml. žáků pak časem 2:45,25 min obsadil 7. místo.  Pro osobní rekord si v běhu na 1500 m žákyň doběhla v čase 5:26,11 min Barbora Plonerová a obsadila 4. příčku. V neděli závodili ještě Jan Šíla, který si ve skoku o tyči výkonem 2.80 m vyrovnal osobní rekord, ve skoku vysokém Honza zdolal výšku 164 cm a mladší žákyně Elen Albrechtová, která trať 60 m překážek zaběhla v čase 12.90 s.

Medailistům z MČR gratulujeme a všem závodníků děkujeme za reprezentaci oddílu.

Výsledky najdete :  HMČR Ostava