ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

16.9. 2023 Krajský přebor družstev mladšího žactva - 3. kolo, pořadatel SK ...

více...

23.9.2023 KPJ ve víceboji mladšího žactva, pořadatel Veselí nad ...

více...

Dva tituly z KPJ v přespolním běhu v Nové Včelnici

 

V sobotu 25.3.2023 se v Nové Včelnici konal KPJ v přespolním běhu všech kategorií. I v tomto závodě se atleti našeho oddílu prosadili. Titul Krajských přeborníků si vybojovali dorostenka Marie Tichá a starší žákyně Barbora Plonerová. Na stříbrné pozici doběhli starší žák Miloslav Suchý a Matěj Pavlíček v kategorii přípravka hoši. Blízko k medaili měla i Ema Radová, která v kategorii mladších žákyň obsadila 4. místo.

Medailistům gratulujeme a všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Kompletní výsledky najdete : zde

Fotografie ze závodů najdete : zde