20.5. Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

KPJ staršího žactva proběhne v Písku. Podrobné informace ...

více...

27.5. Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

KPJ mladšího žactva proběhne v Táboře Podrobnosti ...

více...

2.6. Krajský přebor družstev přípravek

KPD přípravek proběhne na stadionu SK Čtyři Dvory. Podrobné informace ...

více...

Dálkař Tomáš Kratochvíl na Olympijských hrách mládeže v Argentině.

Vrcholná akce pro 4000 sportovců z 206 zemí od 15 do 18 let se v argentinském Buenos Aires koná od 6. do 18. října. V české výpravě, čítající 52 mladých sportovců, má zastoupení i náš závodník.                                                                                               

V atletických soutěžích bude Českou republiku reprezentovat 16 ti letý Tomáš Kratochvíl ve skoku dalekém. Tomáš se na tuto vrcholnou akci nominoval jako pátý Evropan z červencového ME  v maďarském Györu.              Tomáš se v hlavním městě připravuje již týden a s českou výpravou se účastnil velkolepého sobotního zahajovacího ceremoniálu Olympijských her mládeže, který probíhal na náměstí Plaza de la Republica kolem Obelisku, známého monumentu Buenos Aires. Zahajovací ceremoniál sledovalo přes 200 000 diváků. Sportovce nyní čeká 12 dní závodů.

Tomášovi budeme držet palce 12. 10. na kvalifikaci ve skoku dalekém 16 nejlepších chlapců planety. Tomáš Kratochvíl měl před odletem cíl skočit co nejdále a vybojovat finále, které je na pořadu 15.10.

Informace o průběhu OH mládeže, výsledcích mladých sportovců české výpravy i Tomáše Kratochvíla, můžeme sledovat na stránkách: https://buenosaires.olympic.cz/clanek/archives