ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

Atletem roku 2022 se stal Michal Rada

V pondělí 27.3. proběhlo v hotelu Budweis slavnostní vyhodnocení atletické sezóny 2022 a vyhlášení nejlepších atletů našeho oddílu za rok 2022.

Celkově lze celou sezónu hodnotit jako velice úspěšnou. Naši závodníci získali 24 medailí na MČR, 20 finálových umístění MČR, 9 atletů reprezentovalo ČR (10. Tomáš Němejc pro nemoc nemohl startovat).

V soutěžích družstev jsme měli v I. lize jak družstvo mužů, tak i družstvo žen. Obě družstva si vybojovala právo účasti v I. lize i pro rok 2023. Ženy po výborném výkonu obsadily ve skupině 4. místo a muži si účast vybojovali až 3. místem v baráži.

Mládežnická družstva všech kategorií startovala v KPD.

Tituly Krajských přeborníků získala družstva přípravky, mladších žáků a žákyň a družstvo starších žáků, stříbrnou medaili pak přidaly starší žákyně.

Na Mistrovství Čech postoupilo 5 našich družstev. Nejlépe si vedlo družstvo starších žákyň, které se umístilo na 4. místě, starší žáci obsadili 5. místo, 6. místo dorostenci a junioři, 7. se umístily dorostenky.

Letošní vyhlášení nejlepší atletů bylo pro hodnotící komisi velkým oříškem vzhledem k získanému počtu medailí, finálových umístění a reprezentačních startů. A jak to nakonec dopadlo:

Atletem roku se stal :

Michal Rada

2. místo Jiří Polák

3. místo David Jodl

4. místo Tomáš Jelínek

5. místo Nina Radová

Nejlepším atletům roku blahopřejeme a všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a do další sezóny přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Poděkování patří samozřejmě i rodičům za jejich podporu.

Fotografie z vyhlášení najdete : zde

Výkony TOP 5 atletů 2022
Jméno Kategorie Trenér Repre ČR MČR Výkon 2022 Tabulky ČR
Rada Michal Žák Couf MU U16 300m př. 1.místo 200m př. ŽCI 1.místo 200m př. 24.60 1.místo 200m př. ŽCI
        dálka ŽCI hala 1.místo dálka 6.93 1.místo dálka ŽCI
        sedmiboj ŽCI hala 1.místo výška 1.92 1.místo výška ŽCI
        60m př. ŽCI hala 2.místo devítiboj 5766 2.místo devítiboj ŽCI
        devítiboj ŽCI 2.místo
        výška ŽCI 3.místo
Polák Jiří Muž Najbrt ME 200m 30.místo 200m MUŽI 3.místo 200m 20.68 2.místo 200m MUŽI
      ME 4x100m 13.místo
Jodl David Junior Najbrt MU U20 dálka 2.místo dálka MUŽI U23 1.místo dálka 7.38 1.místo dálka JŘI
        dálka JŘI hala 1.místo
        dálka JŘI 2.místo
Jelínek Tomáš Junior Couf MU U20 výška 4.místo výška JŘI 1.místo výška 2.12 1.místo výška JŘI
        výška MUŽI U23 3.místo
        dálka MUŽI 3.místo
Radová Nina Žákyně Couf MU U16 300m př. 1.místo 200m př. ŽKY 1.místo dálka 5.82 1.místo dálka ŽKY