TRÉNINKY JARNÍ PRÁZDNINY Během jarních prázdnin (11.-15.3.) ...

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

4.kolo 1.ligy žen Stará Boleslav

Datum konání: 25.08.2018

Ve 4.kole 1.ligy žen ve Staré Boleslavi jsme se pokusili zvrátit nepříznivý stav, který nastal po 3.kole, kdy nás náš největší soupeř z Pacova na svém domácím hřišti výrazně porazil a odsunul naši šanci o udržení 1.ligy do teoretické roviny. Naše atletky bojovaly, Pacov výrazně porazily o 22 bodů, ale nestačilo to.

Stejně jako v předešlých kolech, nejvíce bodů získala NICOLETA TURNEROVÁ (21 bod). Účastnice juniorského mistrovství světa s vteřinovým náskokem zvítězila na 100 m př. (14.27) a druhé místo vybojovala na 200 m (25.33). Druhá nejlepší v zisku bodů byla NELA NIKODÉMOVÁ, která získala 13 bodů, když ve skoku dalekém v novém osobním rekordu 5.51 obsadila výborné 2.místo. Za zmínku stojí rovněž 3.místo TEREZY BABICKÉ (15 let) na 400 m v čase 58.73.