TRÉNINKY JARNÍ PRÁZDNINY Během jarních prázdnin (11.-15.3.) ...

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

3.kolo 1.ligy žen Pacov

Datum konání: 30.06.2018

3.kolo 1.ligy žen v Pacově se nám příliš nepovedlo. Družstvo Pacova, se kterým bojujeme o udržení v 1.lize ukázalo v domácím prostředí svoji sílu a obsadilo 3.místo. Naše umístění na 7.místě znamená, že rozdíl mezi oběma družstvy narostl na 4 body, které bude velmi těžké smazat.

Již tradičně se stala hostující NICOLETA TURNEROVÁ nejlepší bodovačkou našeho družstva, když získala 15 bodů. Limitářka juniorského mistrovství světa opět s přehledem zvítězila na 100 m př. (14.12). Druhá nejlepší v zisku bodů byla VERONIKA TVRZOVÁ, která získala 13 bodů.

Na závodech bylo znát, že většina atletek již myslí na prázdniny. Našly se ale výjimky. To platí především o LENCE PARDAMCOVÉ na 1500 m (4:49.53) a Kristýně Dvořákové na stejné trati (4:50.22) nebo TEREZE BABICKÉ na 100 m (12,65) či VERONICE KALIVODOVÉ (oštěp – 38.57).