ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

2.kolo 1.ligy žen Praha

Datum konání: 9.06.2018

Stejně jako v 1.kole byla ligová soutěž žen napínavá až do konce i tentokrát. O konečném pořadí na místech, o které bojuje naše družstvo, se rozhodovalo až v závěrečných štafetách. Štěstí se k nám ale v Praze obrátilo zády. Naše štafeta závod nedokončila a v těsném souboji o 4. – 6.místo jsme skončili na tom, které jsme si nejméně přáli. Znovu se ukázalo, že každý bod je strašně důležitý.

I tentokrát se stala hostující NICOLETA TURNEROVÁ nejlepší bodovačkou našeho družstva, když získala 18 bodů. Téměř na vlas zopakovala svůj vynikající čas na 100 m př. z prvního kola, tentokrát běžela o jednu setinu pomaleji – 13.91. Jako druhou svoji disciplínu zvolila dvěstěmetrovou trať. A nevedla si vůbec špatně, časem 25.18 obsadila čtvrtou příčku. Druhá nejlepší v zisku bodů byla mladičká (věkem žákyně) TEREZA BABICKÁ. Dohromady získala 13 bodů. Ještě větší radost ale měla z výborných osobních rekordů – 200 m (25.18) a dálka (5.56).

Nepatrné zlepšení času z prvního kola zajistilo VERONICE TVRZOVÉ vynikající 2.místo v závodě na 800 m (2:18.08).  KRISTÝNA DVOŘÁKOVÁ (800 m – 2:20.16), VERONIKA KALIVODOVÁ (oštěp – 39.94) a LENKA PARDAMCOVÁ (5000 m – 19:40.34) se umístily na 4.místě. Pátou příčku obsadila ADÉLA BĚLOHLAVOVÁ (1500 m – 5:04.93) a MAGDALENA BURDOVÁ (400 m př. – 65.40).