TRÉNINKY JARNÍ PRÁZDNINY Během jarních prázdnin (11.-15.3.) ...

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ...

více...

1.kolo 1.ligy žen Kladno

Datum konání: 19.05.2018

Skvělého úspěchu dosáhlo družstvo žen na 1.kole 1.ligy a po napínavém souboji obsadilo výborné 6.místo. Tato pozice nám prozatím zajišťuje 1.ligu i v příštím ročníku. O úspěch našeho družstva se zasloužily všechny závodnice, velký obdiv a poděkování zaslouží ale ANNA BABKOVÁ. Tato závodnice pro velký počet přihlášených skokanek do dálky nebyla technickým delegátem do soutěže vybrána. Souhlasila však s přihlášením do závodu na 1500 m, kde nebylo tolik přihlášených běžkyň a tím se rýsovala možnost pomoci družstvu ziskem bodů. Jak se později ukázalo, tento krok byl nakonec rozhodující. Anička získala 2 body, přičemž sedmé družstvo v pořadí jsme porazili o pouhých 1,5 bodu. Opět se ukázalo, že každý bod je pro konečné pořadí důležitý. Za obětavost pro družstvo Aničce děkuji.

Největší osobností našeho družstva se stala NICOLETA TURNEROVÁ. Atletka USK Praha, která v našem družstvu letos hostuje, ve výborném čase 13.90 zvítězila na krátkých překážkách. Dosažený čas je vysoce kvalitní, vždyť je pouhých 6 setin od limitu na MSJ. Kromě výborných překážek byla Nicoleta třetí na 100 m (12.17) a velkou měrou se podílela na 5.místě štafety 4x100 m.

LENKA PARDAMCOVÁ obsadila 3.místo na 3000 m př. (11:47.84). Z kvalitních osobních rekordů se mohly radovat KLÁRA HULÍNSKÁ na 400 m (59.90), NELA NIKODÉMOVÁ na 100 m př. (15.54) a TEREZA KRATOCHVÍLOVÁ v trojskoku (11.47). O velký bodový zisk se kromě těchto atletek postaraly také VERONIKA PIKLOVÁ – 4.místo 1500 m 5:01.75, VERONIKA TVRZOVÁ – 5.místo 800 m 2:18.31 a také 5.místem štafeta 4x400 m.