2. kolo KPD staršího žactva, 15.6.2019 České Budějovice

3. kolo KPD staršího žactva a přípravek, 8.9.2019 České Budějovice Sokol

3. kolo KPD staršího žactva, 8.9.2019 České Budějovice, Sokol

Více...

1.kolo 1.ligy mužů a žen 2018 (Skupina Tomáše Najbrta)

Datum konání: 19.05.2018

Na výborném 5.místě družstva mužů a 6.místě družstva žen se na Kladně na 1.kole 1.ligy mužů a žen svými výsledky také podíleli atleti tréninkové skupiny Tomáše Najbrta.

Největším bodovým ziskem přispěl FILIP BÁRTA, který obsadil na 100 m (11.12) i 200 m (22.52) 5.místo. Výborně ho ve sprinterských disciplínách doplnil MATOUŠ BOUDNÝ, který obsadil na 100 m 7.místo v novém osobním rekordu 11.10 a 9.místo na 200 m (22.88).

Další bodující LUCIE JINDERLOVÁ obsadila 10.místo na 400 m př. (69.67) a pomohla štafetě žen 4x100 m i 4x400 m k 5.místu. Ostatním atletům z naší tréninkové skupiny se v druhé nejvyšší republikové soutěži družstev bodovat nepodařilo.  Pochvalu ale zaslouží STEFANIE GRAF za vylepšení osobního rekordu na 400 m př. o více než tři vteřiny.

Z atletů naší tréninkové skupiny, kteří se v současné době připravují v Praze, se dařilo ŠTĚPÁNOVI BOSÁKOVI (trenér Kučera), který našemu družstvu přispěl ziskem 16 bodů za třetí místa na 200 m (22.34) a 400 m (50.55). Kromě toho pomohl štafetě 4x400 m ke 4.místu. JIŘÍ POLÁK (trenér Kupka) tentokrát závodil mimo soutěž na 1.kole extraligy. 100 m zaběhl v čase 10.93 a 200 m 21.47. Na 2.kole 1.ligy by už měl ale pomoci našemu družstvu a závodit za nás.